Anna Gawryszewska D.O.

Anna Gawryszewska D.O. 

Absolwentka pięcio letnich studiów podyplomowych z osteopatii w Sutherland College of Osteopatic Medicine ( obecnie PAO Osteon) pierwszej szkole osteopatii w Polsce.
W 2002 roku zdała egzamin na pierwszy stopień specjalizacji w zakresie rehabilitacji ruchowej.
Obecnie realizuje kurs uzupełniający specjalizacji z zakresu fizjoterapii.
Posiada dwudziesto letnie doświadczenie zawodowe . Pracowała siedem lat szpitalach klinicznych i dziesięć lat w przychodni ortopedyczno – rehabilitacyjnej. Obecnie pracuje w prywatnym gabinecie w Warszawie jako osteopata . Od 2008 r związana z Polską Akademią Osteopatii Osteon jako asystent. Od pięciu lat jest wykładowcą anatomii palpacyjnej.
Od 2008r asystentka Francisa Lafosse’a współpracowała z nim m inn.w PAO Osteon, Versus Medicus, SOMA Istituto Osteopatia w Mediolanie.Od 2009r regularnie brała udział w warsztatach anatomii sekcyjnej na VUB w Brukseli.

Od pięciu lat jest asystentem anatomii sekcyjnej w zespole Francisa Lafosse’a na Philipps University w Marburgu. Asystuje w zajęciach sekcyjnych prowadzonych na uniwersytecie dla studentów osteopatii (GICOM) i w kursach podyplomowych dla osteopatów (GERAP)

Brała udział w wielu szkoleniach podyplomowych z zakresu diagnostyki i terapii osteopatycznej. Uczestniczy regularnie w wykładach z zakresu anatomii prowadzonych przez prof Franka Willarda.
Współzałożycielka Instytutu Anatomii Palpacyjnej prowadzi szkolenia podyplomowe z anatomii palpacyjnej.
Członek założyciel Towarzystwa Osteopatów Polskich.
Jako praktykujący osteopata i wykładowca anatomii stara się łączyć rozwój zdolności palpacyjnych z wiedzą z zakresu anatomii opisowej i sekcyjnej oraz semiologii.

Najbliższy kurs rozpocznie się

Najbliższe Terminy Kursu

Terminy kursu Warszawa i Słupsk

 

kurs w Warszawie:

http://fizjoforte.pl/szkolenia.html

 

kurs w Słupsku:

http://www.osteoactiv.pl/szkolenia.html

Zapisz się na szkolenie

Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Organizator szkolenia:

Anna Gawryszewska D.O.

e-mail: gawryszewska_a@tlen.pl,
tel.: 503 705 707

Numer konta do wpłat za kurs: